Niedziela 22/08/2021

  1. Dziś o 17:15 różaniec.

 

  1. Pod koniec wakacji następują zmiany w naszym zespole duszpasterskim. Na miejsce ks. Sławomira Jastrzębskiego przychodzi Bartosz Jankowski (rok święceń 2018), dotychczasowy wikariusz parafii w Chynowie. Z radością witamy także ks. Piotra Kisielnickiego, który po przebyciu rok temu udaru mózgu powoli wraca do zdrowia i będzie mieszkał w naszej parafii, kontynuując rehabilitację.

 

  1. Przez najbliższy rok będzie z nami także kleryk Łukasz Bladosz po V roku seminarium, który będzie katechetą w szkole nr 157. We wrześniu będzie z nami także kleryk Karol Łysakowski, po IV roku seminarium.

 

  1. W czwartek 26 sierpnia przypada święto Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. według porządku powszedniego.

 

  1. Od poniedziałku 30 sierpnia (za osiem dni) wrócimy do zwykłego porządku Mszy św. w tygodniu: 6:30, 8:00, 9:00, 18:00 i 19:00.

 

  1. W zakrystii i w kancelarii można otrzymać plakaty z wizerunkiem Stefana Wyszyńskiego do powieszenia w domu przed jego beatyfikacją. Cena 4 zł. Niestety ciągle nie mamy wiadomości o kartach wstępu na beatyfikację.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na rzecz Mokotowskiego Hospicjum św. Krzyża. Prezentacja…