Niedziela 21 października 2018

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe: w niedziele o 17.15 a w dni powszednie o 18.30.

 

  1. Dzisiaj wieczorem rozpoczynamy kolejny kurs przed bierzmowaniem dla młodzieży z trzecich klas gimnazjum. Przyjmujemy także uczniów klas ósmych. Spotkania będą się odbywały w niedziele po pierwszej Mszy św. wieczornej, czyli o godz. 19.00 w sali św. Kazimierza przy holu katechetycznym. Prowadzi ks. Marek Nowakowski.

 

  1. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Papieża Jana Pawła II. Jest to 40. rocznica inauguracji jego pontyfikatu.

 

  1. Kawiarenka parafialna „Sielsko-Anielsko” będzie nieczynna od jutra do 3 listopada włącznie. Opiekunowie kawiarenki, Radek i Karolina, mają prawo być zmęczeni po ciężkiej pracy w lecie i na początku jesieni. Życzymy im równie intensywnego odpoczynku. Ponowne otwarcie kawiarenki nastąpi już w niedzielę 4 listopada.

 

  1. W najbliższą środę konferencja ks. proboszcza o funkcjach języka: ekspresywność i podtrzymanie kontaktu.

 

  1. W weekend 27-28 paździenika na plebanii odbędą się warsztaty śpiewu liturgicznego. Dziękujemy za nowe zgłoszenia do chóru i zapraszamy do udziału w warsztatach i w animacjach liturgicznych prowadzonych przez chór.

 

  1. W sobotę 27 października wspólnota Viatores obchodzi swoje święto patronalne. Początek o godz. 16.00 w dolnym kościele.

 

  1. Kartki z nazwiskami osób zmarłych można składać w zakrystii i kancelarii. Wypominki jednorazowe przeczytamy podczas procesji za zmarłych 1 i 2 listopada o 17.15. Wypominki roczne czytamy w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o 17.30.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła zbieramy składkę na potrzeby Szkoły Specjalnej „Krok po Kroku”. Prezentacja p. Marii Łubowicz, dyrektorki szkoły…