Niedziela 21/04/2024

  1. Dzisiaj otwieramy kawiarenkę. Opiekę nad wspólnym miejscem będą sprawowali parafianie. W niedzielę będzie czynna od 9:45 do 15:00. W tygodniu odbywają się spotkania w ramach różnych inicjatyw. Można zgłaszać kolejne pomysły. Koszty utrzymania kawiarenki są pokrywane z dobrowolnych ofiar użytkowników.

 

  1. Dziś gościmy delegację z protestanckiej parafii św. Trójcy w Wimbledonie. Z tej parafii otrzymaliśmy Nasi goście wezmą udział we Mszy św. o g. 13:00, zostaną na obiedzie, a o g. 16:00 odbędzie się koncert organowy. Na koncert zapraszamy wszystkich chętnych. O g. 17:15 wraz z naszymi gośćmi odprawimy nabożeństwo ekumeniczne na motywach Ewangelii o Dobrym Pasterzu.

 

  1. Dzisiaj o g. 19:00 w klasztorze oo. Karmelitów na Solcu projekcja kolejnych filmów Krzysztofa Żurowskiego. Szczegóły na plakacie.

 

  1. Jutro o g. 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny.

 

  1. Jutro o g. 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn, a o g. 19:45 na plebanii – wspólnoty młodzieżowej „Sykomory”.

 

  1. W środę o g. 19:00 na plebanii próba chóru. Wszystkich chętnych zapraszamy do dołączenia się do zespołu.

 

  1. W czwartek 25/04 o g. 17:00 szkoła podstawowa nr 157 przy ul. Tynieckiej 25 zaprasza na Dzień otwartyszczegóły na stronie internetowej.

 

  1. W czwartek o g. 20:00 w kawiarence lektura tekstów Ojców Kościoła.

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na remont fasady. Trwa najważniejszy etap prac, czyli uzupełnianie ubytków specjalnym betonem. Prace mają zakończyć się do wakacji. Dziękujemy za ofiary składane przelewem lub przez terminal przy wyjściu z kościoła.