Niedziela 21/01/2024

  1. Dziś o 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. W poniedziałek o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

 

  1. W niedzielę 28 stycznia o g. 11:30 Kościół Domowy wraz z innymi wspólnotami organizuje w holu katechetycznym spotkanie kolędowe dla parafian, a szczególnie dla osób samotnych i potrzebujących.

 

  1. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie. Konkretny dzień i godzinę umawiamy telefonicznie. Nowe zgłoszenia przyjmujemy przez stronę internetową oraz w zakrystii i kancelarii. Aktualny plan kolędy na kolejne tygodnie podajemy na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.

 

  1. Mimo zimy trwa remont fasady (zakończenie jest planowane na wiosnę). Następnie rozpoczniemy remont fasady wschodniej, czyli witraża za ołtarzem. Szczegółowy raport z postępu prac zamieszczamy w Internecie. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na remont fasady.