Niedziela 20/12/2020

  1. Dziś o 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. Do czwartku zapraszamy na Roraty o godz. 6:30, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła.
  3. W Wigilię Bożego Narodzenia (czwartek) przypominamy o zwyczajowym poście. Msze św. w dzień Wigilii będą tylko rano. Wieczorem kościół będzie zamknięty do godz. 21:00. W noc Bożego Narodzenia odprawimy dwie Msze św. pasterskie: o g. 22:00 i o północy. W razie potrzeby odprawimy równolegle Mszę św. w dolnym kościele.
  4. W pierwszy dzień świąt (w piątek) nie będzie Mszy św. o 7:00. Pozostałe Msze św. będą według porządku niedzielnego.
  5. W święto św. Szczepana (sobota) Msze św. według porządku niedzielnego. W oba dni świąteczne nie będzie nabożeństwa o 17.15.
  6. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko we wtorek i środę.
  7. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Co to znaczy przyjąć Słowo Boże? Transmisja na żywo w Internecie i możliwość późniejszego odtworzenia konferencji z parafialnego kanału YouTube.
  8. W tym roku nie możemy zaprosić na parafialne kolędowanie. W dolnym kościele odbędą się natomiast kameralne spotkania transmitowane przez internet. W sobotę 26 grudnia o 19:00 będzie to koncert „Perły baroku i klasycyzmu”, a w niedzielę 27 grudnia o g. 16:30 inscenizacja „U rodziny Wigilia” przygotowana przez teatr Scena96. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.
  9. Opłatki i świece Caritas można otrzymać w zakrystii i w kancelarii.
  10. Zbiórka na Fundusz remontowy kościoła przyniosła 5100 zł. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, które są wielkim wsparciem podczas epidemii.