Niedziela 20/06/2021

  1. Od dzisiejszej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Dla wiernych, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą przychodzić do kościoła, podtrzymujemy internetowe transmisje Mszy św. o 12:00, 13:00, 18:00 i 20:00.

 

  1. Po siedmiu latach pracy odchodzi z naszej parafii Sławomir Jastrzębski, mianowany wikariuszem w parafii MB Wspomożycielki Wiernych na Chomiczówce. Nowym wikariuszem będzie ks. Bartosz Jankowski. Z kolei ks. Sebastian Zygmunt, który jako diakon posługiwał w naszej parafii, zostaje wikariuszem w parafii Miłosierdzia Bożego w Grodzisku Mazowieckim. Do naszej parafii przyjdzie praktykant Łukasz Bladosz (po V roku seminarium), który będzie katechetą w szkole podstawowej nr 157.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17:15, a w dni powszednie o 18:30.

 

  1. W środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza transmitowana w Internecie. Temat : Udział w Eucharystii.

 

  1. W piątek o 10:00 Msza św. na zakończenie roku Szkoły Przymierza Rodzin.

 

  1. W niedzielę 27 czerwca na Mszy św. o g. 9:00 będziemy obchodzić jubileusz 50-lecia posługi w naszej parafii ks. prałata Józefa Hassa.

 

  1. Rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 157, proszą o poparcie dwóch projektów remontów boisk zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Warszawy. Szczegóły na stronie internetowej.

 

  1. W niedzielę 27 czerwca odbędzie się prezentacja Centrum św. Hildegardy, XII-wiecznej mistyczki i kompozytorki, która miała niezwykle trafne intuicje dotyczące zdrowego żywienia. Miejscem działania Centrum będzie dotychczasowa kawiarenka. Serdecznie dziękujemy Karolinie i Radkowi za gorliwą pracę w kawiarence Sielsko-Anielsko.

 

  1. Dziękujemy za pierwsze zgłoszenia chętnych do pracy w zakrystii. Zazwyczaj godziny pracy są następujące: w dni powszednie od 6:00 do 10:00 i od 17:30 do 20:00, zaś w niedziele od 6:45 do 14:00 i od 17:00 do 21:00. Dyżury są dzielone na trzy osoby pracujące w zakrystii. Czekamy na kolejne zgłoszenia.

 

  1. Od poniedziałku 28 czerwca zaczynamy wakacyjny porządek Mszy św. w dzień powszedni: rano o 7:00 i 8:00, a wieczorem o 18:00 i 19:00. Porządek niedzielny pozostaje bez zmian.