Niedziela 2/06/2024

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w niedziele o g. 17:15, a w dni powszednie o g. 18:30. Do piątku po nabożeństwie wychodzimy z procesją eucharystyczną na dziedziniec kościoła.

1. Dzisiaj opiekę nad kawiarenką sprawują chętni parafianie.

1. Jutro o g. 19:30 w dolnym kościele spotyka się wspólnota mężczyzn, a o g. 19:45 na plebanii wspólnota młodzieżowa „Sykomory”. Zapraszamy dawnych i nowych uczestników.

1. We wtorek o g. 19:30 modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

1. W środę o g. 19:00 próba chóru.

1. W czwartek o g. 19:00 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, a o g. 20:00 w kawiarence – lektura Ojców Kościoła.

1. W I piątek miesiąca spowiadamy na każdej Mszy św. oprócz 6:30, a wieczorem od g. 17:30.

1. W sobotę 8 czerwca o g. 17:00 w dolnym kościele Msza św. wspólnoty Viatores. Po Mszy św. świadectwa, wspólna Adoracja i modlitwa wstawiennicza. Zapraszamy.

1. W środę 12 czerwca o g. 19:00 otwieramy nowy cykl spotkań tematycznych: „W kawiarence o nauce i etyce”. Pani Profesor Magda Rutkowska poprowadzi konferencję nt. „Dylematy końca życia: opieka paliatywna na przykładzie ciężko chorych noworodków”. Po konferencji okazja do dyskusji.

1. Od 2020 roku regularnie wspieramy katolicką parafię i szkołę św. Jana Chrzciciela w Bejrucie. Od 29 czerwca do 9 lipca będziemy gościć grupę 20 pielgrzymów z Libanu, którzy oprócz Warszawy odwiedzą także Częstochowę, Wadowice i Kraków. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła, z okazji Święta Dziękczynienia, prosimy o składkę na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.