Niedziela 2/01/2022

  1. Dziś o g. 17:15 Nieszpory.

 

  1. We wtorek o 19:30 w dolnym kościele modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

 

  1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Święto Objawienia. Od wiedzy do wiary. Transmisja na YouTube.

 

  1. W czwartek święto Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o 10:30 jasełka przygotowane przez kolędników misyjnych. Msza św. w środę o g. 19:00 będzie odprawiona wg formularza Święta Trzech Króli.

 

  1. W czwartek o g. 16:00 zapraszamy do holu katechetycznego na kolędowanie, animowane przez małżeństwa z Domowego Kościoła.

 

  1. W piątek 7 stycznia I piątek miesiąca, spowiedź na wszystkich Mszach św. (oprócz 6:30), a wieczorem od 17:30.

 

  1. W sobotę 8 stycznia o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z ich rodzin, a po niej nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 9 stycznia o g. 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Markiem.

 

  1. Od niedzieli 9 stycznia wracamy do zwykłego porządku niedzielnych Mszy św. w dolnym kościele: o 10:30 dla rodzin i o 18:00 dla młodzieży.

 

  1. W poniedziałek 10 stycznia o g. 19:30 zapraszamy na kolejne spotkanie synodalne. Tym razem odbędzie się ono w domu sióstr Franciszkanek przy ul. Racławickiej.

 

  1. W 2022 roku zachęcamy do codziennego czytania Pisma św. W specjalnych kalendarzykach, które można otrzymać w zakrystii, codzienna lektura została rozplanowana na kolejne dni roku. W każdy II wtorek miesiąca odbędą się spotkania ze świadectwami, modlitwą i konferencją zaproszonego biblisty, które pomogą w zrozumieniu czytanych tekstów.