Niedziela 19/06/2022

1. Dzisiaj o g. 17:15 Nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie nabożeństwa zaczynają się o g. 18:30. Do piątku po nabożeństwie wychodzimy z procesją na dziedziniec kościoła.

1. We wtorek o g. 19:15 w dolnym kościele Msza św. wspólnoty Odnowy w Duchu św. na zakończenie roku.

1. W środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza: Życie jako dziękczynienie. Transmisja na YouTube.

1. W czwartek 23 czerwca obchodzimy przeniesioną z piątku uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.

1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O g. 9:00 Msza św. na zakończenie roku dla liceów, a o g. 10:00 dla szkoły Przymierza Rodzin. Nie obowiązuje post.

1. Od poniedziałku 27 czerwca zaczniemy wakacyjny porządek Mszy św. w dzień powszedni: rano o 7:00 i 8:00, a wieczorem o 18:00 i 19:00. Porządek niedzielny pozostanie bez zmian.

1. Przy wyjściu z Kościoła zachęcamy do zapoznania się z projektami Budżetu Obywatelskiego dla Mokotowa. Nasi parafianie proszą o poparcie projektów: Budowy boisk przy szkołach przy ul. Kazimierzowskiej i Tynieckiej oraz Rewitalizacji terenu przy pomniku powstańczym „Reduta Magnet Baszta Waligóra”.