Niedziela 19/02/2023

  1. O 17.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. W najbliższy poniedziałek o godz. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

 

  1. Również w poniedziałek, o g 19:00 w drugiej sali na plebanii, próba chóru parafialnego. Regularne próby odbywają się w środy o g. 19:00.

 

  1. W najbliższą środę 22 lutego obchodzimy Popielec, czyli rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 6:30, 8:00, 9:00, 12:00, 17:00, 18:00, 19:30. W środę popielcową obowiązuje ścisły post, czyli tylko jeden posiłek do syta (oraz dwa mniejsze) i powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.

 

  1. W środę popielcową nie będzie konferencji ks. proboszcza, tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 

  1. W piątki Wielkiego Postu o godz. 17:30 w dolnym kościele odprawiamy Drogę krzyżową dla dzieci, a o 18:30 w górnym – dla dorosłych. W niedziele wielkopostne o 17:15 śpiewamy Gorzkie Żale.

 

  1. Podobnie jak w latach ubiegłych, w poniedziałek 13 marca nasz kościół będzie wielkopostnym kościołem stacyjnym. Tego dnia kościół będzie otwarty przez cały dzień, a w ciągu dnia odbędą się dodatkowe nabożeństwa.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę 19 marca, na dwa tygodnie przed Niedzielą Palmową.

 

Przy wyznaczaniu wizyt kolędowych zdarzyło się kilka błędów, za które przepraszamy. Jeśli ktoś wysłał nam zaproszenie, a nie doczekał się wizyty, to prosimy o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii parafialnej.