Niedziela 18/12/2022

  1. Dziś o 17:15 Różaniec.

 

  1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe pod hasłem „Daj mi usłyszeć swój głos”. Prowadzi salwatorianin, ks. Maciej Dalibor; kazania w niedzielę na wszystkich Mszach św., a od poniedziałku do środy o g. 9:00, 18:00 i 19:30.

 

  1. W ostatnim tygodniu Adwentu przypominamy o Roratach o g. 6:30, z ciepłym poczęstunkiem przy wyjściu.

 

  1. W poniedziałek spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej. Zapraszamy najpierw na Mszę św. rekolekcyjną o g. 19:30, a potem na spotkanie na plebanii.

 

  1. Z powodu zakończenia rekolekcji adwentowych, w środę nie będzie konferencji proboszcza.

 

  1. W sobotę 24 grudnia o 6:30 ostatnie Roraty, potem tylko Msze św. poranne o g. 8:00 i 9:00. Wieczorem kościół będzie zamknięty do g. 21:00.

 

  1. W noc Bożego Narodzenia odprawimy dwie Pasterki, o g. 22:00 i o północy. W niedzielę 25 grudnia nie będzie Mszy św. o g. 7:00. Pierwsza Msza św. poranna będzie o g. 9:00. W poniedziałek 26 grudnia porządek niedzielny.

 

  1. Zaraz po Nowym Roku rozpoczniemy kolędę. Odwiedzimy parafian, którzy nas zaproszą. Blankiety do wypełnienia można otrzymać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Zgłoszenie można także wysłać przez stronę internetową parafii. Każde zgłoszenie potwierdzimy telefonicznie lub mailem, ustalając dokładny termin wizyty.

 

  1. W zakrystii można otrzymać opłatki i świece Caritas.