Niedziela 18/10/2020

  1. Dziś o 17:15 Nabożeństwo różańcowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o godz. 18:30.

 

  1. Ponieważ od wczoraj Warszawa znajduje się w czerwonej strefie zagrożenia koronawirusem, w naszym kościele może przebywać do 150 osób w górnym kościele i do 40 osób w dolnym. Oznacza to mniej więcej jedną osobę w każdej ławce. Członkowie najbliższej rodziny mogą usiąść w tej samej ławce. Dziękujemy za przestrzeganie zasad ostrożności (zwłaszcza za noszenie maseczek) i informujemy, że codziennie wszystkie ławki i klamki są przecierane środkiem dezynfekującym.

 

  1. Przypominamy, że w niedziele transmitujemy cztery Msze św. : o godz. 12:00, 13:00, 18:00 i 20:00. Transmisję najłatwiej uruchomić przez parafialny kanał na YouTube albo przez internetową stronę parafii.

 

  1. Rozpoczynamy kolejny kurs przygotowania do Bierzmowania dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Pierwsze spotkanie w dzisiejszą niedzielę 18 października o g. 19:00 w sali św. Kazimierza. Od niedzieli 25 października będziemy odprawiali dodatkową Mszę św. dla młodzieży o godz. 18:00 w dolnym kościele.

 

  1. W środę 21 października o godz. 19:40 kolejna konferencja ks. proboszcza: Od Słowa Ewangelii do życia współczesnego. Konferencje są transmitowane na żywo i dostępne do obejrzenia na parafialnym kanale YouTube.

 

  1. Przypominamy, że Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa w czwartki od godz. 15:00 do 18:00 i w niedziele od 19:00 do 20:00. Zapraszamy.

 

  1. W sobotę o godz. 10:00 na plebanii odbywają się zbiórki ministranckie. Prowadzi ks. Marek.

 

  1. Dziękujemy za ofiary składane przelewem na konto parafii albo Blikiem na telefon. Najpilniejsze potrzeby to prace remontowe i przygotowanie do instalacji organów.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę składkę przy wyjściu z kościoła zbierają stypendyści Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (prezentacja).