Niedziela 17/11/2019

  1. Dzisiaj o godz. 17.15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa kolejna konferencja ks. proboszcza na temat: ciężar grzechu.

 

  1. W najbliższą niedzielę 24 listopada o godz. 11.30 na plebanii odbędzie się kolejne spotkanie duszpasterstwa małżeństw.

 

  1. Od poniedziałku 25 listopada zaczniemy tegoroczną kolędę. W pierwszym tygodniu odwiedzimy mieszkańców ul. Puławskiej (nry nieparzyste od Dolnej w stronę Centrum), Boryszewskiej oraz Belgijskiej. Szczegółowy program podamy za tydzień. Plan kolędy będzie również umieszczony w Internecie.

 

  1. W miniony czwartek umarła śp. Maria Rembecka, matka ks. Roberta Rembeckiego, który rezyduje w naszej plebanii w przerwach między misjami neokatechumenalnymi. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 18 listopada o godz. 12.00 w Markach. Zapewniamy ks. Roberta o naszym współczuciu i o modlitwie.

 

  1. Na stoliku z prasą wyłożone są ostatnie numery prasy katolickiej. Cena 6 zł/egz.

 

  1. Przez najbliższe tygodnie kawiarenka parafialna będzie czynna tylko w soboty i niedziele.

 

  1. Z przykrością informujemy, że z powodu odpadania gzymsów z dzwonnicy musieliśmy wezwać strażaków, którzy odbili od dzwonnicy część gzymsów zagrażających upadkiem na chodnik. Dziękujemy im za szybkie wykonanie zadania.

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła miesięczna zbiórka na remont fasady kościoła. Kolejnym zadaniem, które czeka nas w najbliższym czasie, będzie remont dzwonnicy.