Niedziela 17/05/2020

  1. Ponieważ zgodnie z nowymi przepisami może nas być w kościele więcej niż ostatnio, tym bardziej prosimy o zachowywanie zasad ostrożności, a zwłaszcza o utrzymanie dystansu >2m podczas Mszy św. i przy Komunii św. Bardzo prosimy o przyjmowanie Komunii św. na rękę.

 

  1. Dziś przypada rocznica śmierci ks. Jerzego Chowańczaka, wieloletniego duszpasterza naszej parafii i proboszcza w latach 1984-86. O godz. 13:00 ks. inf. Jan Sikorski odprawi Mszę św. w Jego intencji.

 

  1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o g. 18. 30.

 

  1. W poniedziałek w godz. 16:00 – 18:00 dyżur porad prawnych Michała Wodzickiego. Można przyjść osobiście albo zatelefonować do kancelarii.

 

  1. We wtorki o godz. 19:30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Światła, z transmisją przez Internet.

 

  1. Najbliższa konferencja ks. proboszcza, transmitowana w Internecie, odbędzie się wyjątkowo nie w środę, a w czwartek o godz. 19:40. Temat: Wniebowstąpienie i zapowiedź Ducha św.

 

  1. W poniedziałek 18 maja przypada rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Msza św. o godz. 19:00 będzie dziękczynieniem za Jego życie i pontyfikat.

 

  1. Z radością zawiadamiamy, że nasz parafianin, diakon Dariusz Deputat, przygotowuje się do święceń kapłańskich, które przyjmie w sobotę 30 maja w Świątyni Opatrzności Bożej. Mszę św. prymicyjną odprawi w naszym kościele w Niedzielę Zesłania Ducha św. 31 maja o godz. 13:00. Serdecznie prosimy o modlitwę w jego intencji.

 

  1. W sobotę 30 maja odbędzie się czuwanie przez Zesłaniem Ducha św. Początek o godz. 19:15. Zakończenie Mszą św. o 20:30.

 

  1. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i BLIKIEM na telefon, które są znakiem Waszej hojności, odpowiedzialności i zaufania. Serdeczne dzięki!