Niedziela 16/10/2022

1. Dziś o 17:15 nabożeństwo różańcowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o 18:30.
  2. Dziś na Mszy św. o g. 13:00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród konkursu biblijnego zorganizowanego przez Akcję Katolicką z okazji święta parafialnego. Nagrody można także odebrać prywatnie w zakrystii dzisiaj lub w ciągu tygodnia.
  3. Zapraszamy na spotkania dla młodzieży licealnej i studenckiej. Pierwsze spotkanie już jutro o g 19:45 na plebanii.
  4. Bezpłatne zajęcia plastyczne w Fundacji D.O.M. przy ul. Madalińskiego 69a prowadzi artysta plastyk Marcin Strzembosz. Pierwsze spotkanie we wtorek 18/10 o g. 13:00.
  5. We wtorek o 19:15 w dolnym kościele Msza św. wspólnoty charyzmatycznej.
  6. W środę 19/10 przypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  7. W środę 19/10 konferencja ks. proboszcza: To, co widzialne, ujawnia tajemnicę. Początek o g 19:40. Transmisja na YouTube.
  8. Najbliższe spotkanie posynodalne odbędzie się w poniedziałek 7 listopada.
  9. Dzisiaj z okazji Dnia Papieskiego składka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Fundacja wspomaga finansowo młodzież z niezamożnych rodzin, umożliwiając zdobycie solidnego wykształcenia. (Prezentacja…)