Niedziela 16/06/2024

  1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w niedziele o g. 17:15, a w dni powszednie o g. 18:30.

 

  1. Dzisiaj opiekę nad kawiarenką sprawuje Żywy Różaniec. Zapraszamy na ciastka i lody.

 

  1. Jutro o g. 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn, a o g. 19:45 na plebanii wspólnoty młodzieżowej „Sykomory” oraz kandydatów do Bierzmowania. Zapraszamy dawnych i nowych uczestników.

 

  1. W czwartek o g. 20:00 w kawiarence – lektura tekstów Ojców Kościoła.

 

  1. W piątek 21 czerwca o g. 10:00 Msza św. na zakończenie roku dla szkoły Przymierza Rodzin.

 

  1. Od soboty 29 czerwca będziemy gościć 20-osobową pielgrzymkę z parafii św. Jana w Bejrucie. Nasi goście zatrzymają się w Warszawie do poniedziałku 1 lipca, a następnie wyjadą do Częstochowy i Krakowa. Wrócą do Warszawy na niedzielę 7 lipca, i będą u nas do wtorku 9 lipca.

 

  1. Na plebanii i w domach sióstr zapewniamy im noclegi, ale gdyby ktoś z parafian miał możliwość przyjęcia 2-3 osób na nocleg, to prosimy o zgłoszenia. Proponujemy także, by w niedzielę 7 lipca parafianie zaprosili do siebie po 2-3 osoby na obiad. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.