Niedziela 16/06/2019

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18.30. W Boże Ciało litanię do Serca Pana Jezusa odśpiewamy podczas procesji.

 

  1. Wspólnota rodzin Woda Życia, spotykająca się w naszej parafii, zaprasza na koncert ewangelizacyjny, który odbędzie się dzisiaj o godz. 14.00 na placu przed kościołem.

 

  1. W środę 19 czerwca Msze św. na zakończenie roku szkolnego będą miały szkoły:
  • Rejtana o 8.15 w dolnym kościele.
  • Przymierza Rodzin o 10.00 w górnym kościele.

 

  1. W najbliższą środę nie będzie konferencji proboszcza.

 

  1. W Boże Ciało Msze św. według porządku niedzielnego, z tym że o 16.00 odprawimy główną Mszę św., po której wyruszy procesja. Mszy św. będzie przewodniczył nowowyświęcony ksiądz Marek Ruciński, który po procesji udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Zaraz po procesji będzie cicha Msza św. ok. godz. 18.15 i ostatnia wieczorna o 20.00.

 

  1. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do sypania podczas procesji Bożego Ciała. Próba sypania kwiatków odbędzie się bezpośrednio przed procesją, w czwartek o 15.30 przy bocznym wejściu do kościoła.

 

  1. W piątek po Bożym Ciele 21/06 kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 

  1. Dziękujemy za pierwsze zgłoszenia chętnych do pomocy w pracy kancelarii parafialnej w wymiarze 8-10 godzin tygodniowo. Jest to praca wymagająca życzliwości w kontakcie z wiernymi i uwagi w wypełnianiu formalności. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii lub do księdza proboszcza.