Niedziela 15/11/2020

  1. Dziś o 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. Ze względu na epidemię odpust za zmarłych można uzyskać przez cały listopad. Można wybrać dowolne dni (najwyżej osiem), odwiedzić cmentarz lub kościół i pomodlić się za zmarłych. Szczegóły w Internecie.

 

  1. W każdą niedzielę o godz. 18:00 w dolnym kościele odprawiamy dodatkową Mszę św. dla młodzieży. Zapraszamy młodzież w wieku 14-19 lat, a szczególnie kandydatów do Bierzmowania.

 

  1. W poniedziałek 16 listopada obchodzimy 54.  rocznicę konsekracji naszego kościoła. Msze się według porządku powszedniego.

 

  1. W środę 18 listopada o godz. 19:40 kolejna konferencja ks. proboszcza na temat: Słowo Boże : ziarno obumiera i wydaje plon. Konferencje są transmitowane na żywo i dostępne do obejrzenia na parafialnym kanale YouTube.

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa w czwartki od godz. 15:00 do 18:00 i w niedziele od 19:00 do 20:00. Zapraszamy.

 

  1. W przyszłą niedzielę 22 listopada (uroczystość Chrystusa Króla) biskup Piotr Jarecki będzie wizytował naszą parafię w formule dostosowanej do wymogów epidemii. Na Mszach św. o g. 10:30 i o 12:00 wygłosi homilie, a następnie będzie przewodniczył Mszy św. o 13:00 z udziałem Akcji Katolickiej, która tego dnia obchodzi swoje święto.

 

  1. Dziękujemy za ofiary przelewem na konto parafii albo Blikiem na telefon. To duże wsparcie w trudnym czasie epidemii.

 

  1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na fundusz remontowy. Dobiega końca główna część remontu dachu, ale przed nami jeszcze remont dachów nad kaplicami bocznymi i remonty fasad: zachodniej i wschodniej. Rozpoczynamy także przygotowania do instalacji organów. Dziękujemy za ofiarność.