Niedziela 15/01/2023

  1. Zapraszamy na parafialne kolędowanie dzisiaj o g. 16:00. Poprowadzi je polsko-ukraiński zespół Taraka, który pod Honorowym Patronatem Wicemarszałek Sejmu RP p. Małgorzaty Gosiewskiej przedstawi koncert „Serce za Serce”.

 

  1. Z racji kolędowania, nie będzie nabożeństwa o g. 17:15.

 

  1. W poniedziałek 9 stycznia rozpoczęliśmy wizyty duszpasterskie. Otrzymaliśmy dotąd ok. 500 zaproszeń. Przed każdą wizytą kontaktujemy się telefonicznie lub mailem, żeby potwierdzić termin odwiedzin. Bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt z naszej strony. Tegoroczna kolęda potrwa ok. 4-5 tygodni.

 

  1. Blankiety do wypełnienia można jeszcze otrzymać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Zaproszenia na kolędę można także wysłać przez stronę internetową parafii.

 

  1. W środę o 19:45 konferencja ks. proboszcza: Sakrament Chrztu św.: bogactwo początku życia duchowego. Transmisja na YouTube.

 

  1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na remont fasady.

 

  1. Dziś po Mszach św. o godz. 10:30, 12:00 i 20:00 krótkie prezentacje Domowego Kościoła.