Niedziela 14/01/2024

  1. Dziś o 17:15 Różaniec.

 

  1. Dzisiaj po Mszach św. (9:00-13:00) harcerki prowadzą akcję zbierania funduszy na wyjazd zimowy. Przy wyjściu z kościoła będzie można je wesprzeć, a w zamian otrzymać ciasto. O g. 12:00 zapraszają do holu katechetycznego na warsztaty nt. pierwszej pomocy.

 

  1. W niedzielę 28 stycznia o g. 12:00 (za dwa tygodnie) Kościół Domowy wraz z innymi wspólnotami organizuje w holu katechetycznym spotkanie kolędowe dla osób samotnych i potrzebujących.

 

  1. W poniedziałek o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

 

  1. W czwartek o g. 20:00 na plebanii kolejne spotkanie z cyklu „Ojcowie wiary, mistrzowie modlitwy” – lektura tekstów Ojców Kościoła (z transmisją na YT).

 

  1. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie. Konkretny dzień i godzinę umawiamy telefonicznie. Nowe zgłoszenia przyjmujemy przez stronę internetową oraz w zakrystii i kancelarii. Aktualny plan kolędy na kolejne tygodnie podajemy na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.