Niedziela 13/06/2021

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18:30.

 

  1. Z żalem zawiadamiamy, że w miniony wtorek umarła w szpitalu nasza zakrystianka, s. Halina Protasiuk FMM. Od 2012 pracowała w zakrystii, odznaczając się gorliwością i poczuciem odpowiedzialności. Wyróżniała się żywym nabożeństwem do Serca Jezusowego. Jej pogrzeb odbył się w naszym kościele w piątek, w święto Najświętszego Serca Jezusa.

 

  1. Poszukujemy chętnych do pracy w zakrystii, w dni powszednie rano od 6:00 do 10:00 i wieczorem od 17:30 do 20:00, zaś w niedzielę na przemian przed południem i wieczorem.

 

  1. W najbliższą środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza transmitowana w Internecie. Temat : Między Eucharystią a modlitwą.

 

  1. Rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 157, proszą o poparcie dwóch projektów remontów boisk zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Warszawy. Szczegóły na stronie internetowej.

 

  1. W poniedziałek przywieźliśmy wyremontowane wiatrownice do nowych organów. Kontynuujemy remont dachu i czekamy na dokumentację, która umożliwi rozpoczęcie remontu fasady. Dziś w przedsionku miesięczna składka na fundusz remontowy. Dziękujemy za ofiary składane do eSkarbonki lub przelewem na konto parafialne. Bóg zapłać!