Niedziela 12/09/2021

  1. Dziś o 17:15 różaniec w intencji dziękczynnej za beatyfikację kard. Prymasa Wyszyńskiego i m. Elżbiety Róży Czackiej.

 

  1. Na ogrodzeniu kościoła można obejrzeć wystawę fotografii poświęconą Prymasowi Tysiąclecia, kard. Stefanowi Wyszyńskiemu. Broszurę z miniaturami z tej wystawy można kupić : o 7:00 – w zakrystii / potem – przy wyjściu z kościoła. Cena 8 zł.

 

  1. Dzisiejsze Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. W dolnym kościele zapraszamy na transmisję z beatyfikacji na dużym ekranie – początek o g. 12:00. Przypominamy zarazem, że samo obejrzenie transmisji nie spełnia obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św.

 

  1. Dzisiaj wyjątkowo nie będziemy transmitujemy Mszy św. o 12:00 i o 13:00 z naszego kościoła.

 

  1. Modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej odbędzie się we wtorek 14 września o g. 19:30.

 

  1. Rozpoczynamy kurs dla narzeczonych. Początek w czwartek o g. 19:30 w holu katechetycznym. Prowadzi ks. Marek Nowakowski.

 

  1. Zapraszamy na XI Noc Świadectw, która odbędzie się w sobotę 25 września. Początek o g. 19:30, zakończenie Mszą św. o 22:30.