Niedziela 11/12/2022

 1. Dziś o 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

 1. Zapraszamy na Roraty o g. 6:30, zakończone ciepłym poczęstunkiem. W czasie Rorat jest okazja do spowiedzi.

 

 1. Potrzebujemy pomocy mężczyzn do przeniesienia elementów nowych organów. Im więcej osób przyjdzie z pomocą, tym szybciej wykonamy tę pracę. Zapraszamy na poniedziałek o g. 19:30.

 

 1. W poniedziałek o godz. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

 

 1. We wtorek o g. 19:30 w dolnym kościele konferencja biblijna prof. Krzysztofa Bardskiego nt. Pieśni nad Pieśniami.

 

 1. W środę o godz. 19:45 konferencja ks. proboszcza: Twardy prorok Jan Chrzciciel. Transmisja na YouTube.

 

 1. W niedzielę 18 grudnia rozpoczniemy rekolekcje adwentowe poświęcone praktyce Lectio Divina. Będzie je prowadził salwatorianin, ks. Maciej Dalibor, pod hasłem „Daj mi usłyszeć swój głos”. (Na plakatach jest mały błąd – kto go zauważy?)

 

 1. Zaraz po Nowym Roku rozpoczniemy kolędę. Odwiedzimy parafian, którzy nas zaproszą. Blankiety do wypełnienia można otrzymać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Zgłoszenie można także wysłać przez stronę internetową parafii. Każde zgłoszenie potwierdzimy telefonicznie lub mailem, ustalając dokładny termin wizyty.

 

 1. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na fundusz remontowy.

 

 1. Wolontariusze fundacji „Oczami Nieba” rozprowadzają kartki-cegiełki z ikoną Świętej Rodziny pisaną przez ukraińską artystkę Ivankę Demchuk ze Lwowa. Dochód jest przeznaczony na domową noclegownię na Łazienkowskiej, prowadzoną przez Wspólnoty Jerozolimskie.

 

 1. W zakrystii można otrzymać opłatki i świece Caritas.