Niedziela 11/06/2023

1. Dziś o g. 13:00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Mateusz Nerlo, który w naszej parafii odbywał praktyki duszpasterskie. Zapraszamy.

1. Serdecznie dziękujemy siostrze Krystynie FMM za ofiarną pracę w zakrystii. Po wakacjach siostra obejmie funkcję przełożonej w swoim domu zakonnym, a w parafii będziemy mieli nową zakrystiankę.

1. Nabożeństwa czerwcowe: w dni powszednie o g. 18:30, a w niedziele o g. 17:15. W oktawie Bożego Ciała na zakończenie nabożeństwa czerwcowego wychodzimy na dziedziniec kościoła z procesją eucharystyczną.

1. W poniedziałek o g. 19:45 na plebanii – spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

1. W środę o godz. 18:00 konferencja ks. proboszcza: Wcielanie Ewangelii w życie wspólnoty parafialnej (z transmisją na Youtube).

1. W piątek święto Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. jak w dzień powszedni. Po nabożeństwie czerwcowym procesja. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.

1. Na części fasady osłoniętej rusztowaniem zakończyły się prace naprawcze ubytków betonu i trwa wymiana pękniętych szyb. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na remont fasady.