Niedziela 10 marca 2019

  1. O 17.15 Gorzkie żale. W piątki Wielkiego Postu o godz. 17.30 w dolnym kościele będziemy odprawiać Drogę krzyżową dla dzieci, a o 18.30 w górnym – dla dorosłych.

 

  1. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową poprowadzi Proboszcz. Będzie ona modlitwą ekspiacji za grzechy popełnione przez ludzi Kościoła, zwłaszcza wobec dzieci i ludzi młodych, najsłabszych i najbardziej niewinnych.

 

  1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza o sensie pokuty w Wielkim Poście.

 

  1. Wspólnota charyzmatyczna zaprasza na ewangelizacyjny Kurs Filip, który odbędzie się od 15 do 17 marca w Sulejówku. Więcej wiadomości i zapisy w zakrystii lub kancelarii oraz na stronie internetowej www.kursfilip.pl/wszyscy/terminy_i_zapisy.php.

 

  1. Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin św. Jana Pawła II ogłasza nabór do klas I. Spotkania informacyjne dla kandydatów odbędą się 13 marca br. o godz. 18.00 i 16 marca br. o godz. 10.00. Egzamin wstępny odbędzie się 30 marca 2019 r. o godz. 9.00. Szczegółowe informacje nt. rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej www.loprzymierze.edu.pl.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła miesięczna składka na remont fasady.