Niedziela 10 lutego 2019

  1. O 17.15 różaniec.

 

  1. Z powodu choroby księdza proboszcza, nie będzie środowej konferencji. [Czuję się coraz lepiej, ale z rozsądku muszę odwołać konferencję – bardzo przepraszam – xjk]

 

  1. W czwartek o 18.30 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. W tym roku objęła ona całą parafię i ten coroczny rytm utrzymamy w najbliższych latach. Wszystkim, którzy nas przyjęli, serdecznie dziękujemy za spotkanie i rozmowę. W wielu domach przyjęto nas z radością i wielką gościnnością. Dziękujemy za ofiary, które zasilą fundusz remontu fasady naszego kościoła. Do zobaczenia w przyszłym roku.

 

  1. Parafianie, którzy nie przyjęli jeszcze wizyty kolędowej, a chcieliby to uczynić, mogą się zgłosić do zakrystii lub kancelarii i umówić dodatkową wizytę w najbliższym czasie.

 

  1. Kawiarenka parafialna „Sielsko-Anielsko” zaprasza na kawę, herbatę i świeże ciasta pieczone na miejscu z naturalnych produktów.

 

  1. Jesteśmy w trakcie przygotowań do demontażu organów z kościoła św. Trójcy w Londynie i ich transportu, co powinno nastąpić do końca marca. Wtedy organy zostaną przywiezione do naszego kościoła i rozpocznie się ich remont. Środki zgromadzone na funduszu organowym (150 tys. zł) pozwalają na pokrycie tych kosztów. Dlatego obecnie zawieszamy zbiórkę na fundusz organowy, którą wznowimy, gdy będą potrzebne pieniądze na dokończenie remontu i instalację instrumentu.

 

  1. Składki miesięczne – także dzisiejsza – będą przeznaczone na remont fasady kościoła. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i za ofiarność.