Niedziela 10/12/2023

  1. Dziś o g. 17:15 różaniec.

 

  1. Zapraszamy na Roraty o 6:30, a po nich na poczęstunek przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, poświęcone postaci apostoła Kazachstanu, bł. ks. Władysława Bukowińskiego. Prowadzi je ks. Jan Nowak, postulator procesu beatyfikacyjnego. Nauki dziś na każdej Mszy św., a od poniedziałku do środy na Mszach o g. 9:00, 18:00 i 19:00. Również na Roratach krótkie kazanie powie Ksiądz Rekolekcjonista.

 

  1. Uzupełnieniem rekolekcji będzie projekcja 30-minutowego filmu o Władysławie Bukowińskim w dolnym kościele w poniedziałek po wieczornych Mszach św.

 

  1. W poniedziałek o g. 19:30 spotkanie wspólnoty młodzieżowej. Początek spotkania w dolnym kościele (film o ks. Bukowińskim), a dalszy ciąg na plebanii.

 

  1. W środę o g. 19:00 na plebanii próba chóru.

 

  1. Opłatki na stół wigilijny i świece Caritas można otrzymać w zakrystii i w kancelarii.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła młodzież przygotowała coś dla ducha (różańce) i dla podniebienia (pierniki świąteczne). Zapraszamy do poznania wspólnoty młodzieżowej i do rozmowy. Z wdzięcznością przyjmiemy także wsparcie dla naszej wspólnoty.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła prosimy również o miesięczną składkę na dokończenie instalacji organów i remontu fasady. Ofiary można także złożyć przez terminal w przedsionku kościoła. Dziękujemy za Waszą hojność, która pozwala na prowadzenie tych trudnych prac.