Niedziela 10/05/2020

  1. Dzisiaj wszystkie Msze św. odprawiamy zasadniczo w górnym kościele i transmitujemy przez Internet (oprócz g. 7:00). W dolnym kościele możemy odprawić dodatkową Mszę św., gdyby liczba wiernych przekraczała dozwolony limit.

 

  1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o g. 18. 30.

 

  1. We wtorki o godz. 19:30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Światła, z transmisją przez Internet.

 

  1. Środowa konferencja ks. proboszcza będzie transmitowana przez Internet. Początek o godz. 19:40. Temat: zerwanie i ciągłość życia w tajemnicy zmartwychwstania.

 

  1. W niedzielę 17 maja przypada rocznica śmierci ks. Jerzego Chowańczaka, wieloletniego duszpasterza naszej parafii i jej proboszcza w latach 1984-86. O godz. 13:00 odprawimy Mszę św. w Jego intencji, pod przewodnictwem ks. inf. Jana Sikorskiego.

 

  1. W poniedziałek 18 maja przypada rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Będzie to dzień modlitwy dziękczynnej za niezwykłe dzieło Jego życia.

 

  1. Z radością zawiadamiamy, że nasz parafianin, diakon Dariusz Deputat, przygotowuje się do święceń kapłańskich, które przyjmie w sobotę 30 maja w Świątyni Opatrzności Bożej. Mszę św. prymicyjną odprawi w naszym kościele w Niedzielę Zesłania Ducha św. 31 maja o godz. 13:00. Serdecznie prosimy o modlitwę w jego intencji.

 

  1. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i BLIKIEM na telefon, które są znakiem Waszej hojności, odpowiedzialności i zaufania. Serdeczne dzięki!