Niedziela 1/10/2023

  1. Dziś o g. 17:15 Nabożeństwo różańcowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiamy o g. 18:30. Do modlitwy dołączymy ważne intencje: za naszą Ojczyznę i za obradujący w Rzymie Synod biskupów.

 

  1. Jutro o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

 

  1. We wtorek o g. 19:30 wspólnota charyzmatyczna poprowadzi modlitwę wstawienniczą.

 

  1. W środę 4 października od g. 10:30 do 11:30 na dziedzińcu przed kościołem będzie stał ambulans Mobilnego Centrum Diagnostyki prowadzący badania diagnostyczne osteoporozy, wydolności oddechowej i saturacji krwi.

 

  1. W środę o g. 19:00 na plebanii próba chóru parafialnego.

 

  1. W czwartek o g. 19:00 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

  1. Również w czwartek o g. 20:00 na plebanii zapraszamy na pierwszą po wakacjach konferencję x. proboszcza. Temat roku to: Ojcowie wiary, mistrzowie modlitwy. Konferencje osnute na lekturze fragmentów tekstów Ojców Kościoła będą się odbywały co dwa tygodnie i będą otwarte dla wszystkich chętnych oraz transmitowane przez Internet.

 

  1. W I piątek października spowiadamy na wszystkich Mszach św. W sobotę o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca i za zmarłych z ich rodzin, oraz Nabożeństwo Fatimskie. W niedzielę 8 października o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie.

 

  1. W niedzielę 8/10 będziemy obchodzić Dzień Misyjny. Kazania wygłosi o. Misjonarz z Madagaskaru. Żywy Różaniec organizuje kiermasz misyjny, dlatego prosimy o przynoszenie do zakrystii fantów na loterię.

 

  1. Postępują prace przy instalacji organów. Kończymy konstrukcję prospektu organowego i wkrótce rozpoczniemy instalację piszczałek prospektowych. Trwa również remont fasady. Dziś przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na ten cel.