Niedziela 1/01/2023

 1. Dziś nie ma nabożeństwa o g. 17:15.

 

 1. Jutro o g. 17:30 wypominki a o g. 18:00 Msza św. wypominkowa.

 

 1. We wtorek 3 stycznia o 19:30 w dolnym kościele modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

 

 1. W środę o 19:45 konferencja ks. proboszcza: Wcielenie jako prawda wiary i jako życiowe zadanie. Transmisja na YouTube.

 

 1. W czwartek o g 18:30 w sali św. Józefa spotkanie opłatkowe Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 

 1. W piątek przypada święto Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. Po Mszy św. o 10:30 jasełka przygotowane przez uczniów szkoły nr 157 (jeśli zdążą wyzdrowieć…). Msza św. w czwartek o g. 19:00 będzie odprawiona wg formularza Święta Trzech Króli.

 

 1. W sobotę 7 stycznia o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca i zmarłych z ich rodzin, a po niej nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 8 stycznia o g. 10:30 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca i spotkanie z ks. Bartoszem.

 

 1. Od niedzieli 8 stycznia wracamy do zwykłego porządku niedzielnych Mszy św. w dolnym kościele: o 10:30 dla rodzin i o 18:00 dla młodzieży.

 

 1. Z powodu choroby ks. proboszcza i wyjazdów naszych księży rezydentów początek tegorocznej kolędy przesuwamy o tydzień. Rozpoczniemy ją w poniedziałek 9 stycznia. Otrzymaliśmy dotąd ok. 400 zaproszeń. Blankiety do wypełnienia można otrzymać przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Zgłoszenie można także wysłać przez stronę internetową parafii. Każde zgłoszenie potwierdzimy telefonicznie lub mailem, ustalając dokładny termin wizyty.

 

 1. Na parafialne kolędowanie zapraszamy w niedzielę 15 stycznia o g. 16:00. Poprowadzi je polsko-ukraiński zespół Taraka, który wystąpi pod Honorowym Patronatem Wicemarszałek Sejmu RP p. Małgorzaty Gosiewskiej.

 

 1. Z radością zawiadamiamy, że dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego uruchomiliśmy pierwsze dwie sekcje organów sprowadzonych w 2019 roku z Wimbledonu. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do ukończenia I etapu prac w przewidzianym terminie. Złożyliśmy wniosek o kolejną dotację, i ufamy, że w 2023 roku uruchomimy cały instrument.
 2. Słowo życzeń na Nowy Rok…