Wielkanoc 12/04/2020

1. Wszystkie Msze św. Niedzieli Wielkanocnej będziemy odprawiać równolegle w górnym i dolnym kościele. Msze św. z górnego kościoła będą transmitowane przez Internet.

1. Dziś (ani jutro) po południu nie będzie nabożeństwa. Modlitwy Nowenny do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać codziennie na zakończenie Mszy św. o godz. 18:00 (z transmisją internetową).

1. W poniedziałek wielkanocny Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego.

1. W dalszym ciągu nie mogą się odbywać spotkania wspólnot charyzmatycznych ani konferencje ks. proboszcza. We wtorki o 19:30 będziemy natomiast odprawiać nabożeństwo Drogi Światła, transmitowane przez Internet.

1. Do końca kwietnia kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do piątku tylko po południu, w godz. 16:00-18:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bo większość spraw załatwiamy zdalnie.

1. Oktawę Wielkanocy obchodzimy jako jedno ośmiodniowe święto, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

1. Przypominamy o akcji pomocy sąsiedzkiej i o „telefonicznej kolędzie”, którą prowadzimy w ostatnich tygodniach.

1. Dziękujemy za liczne wpłaty na konto parafialne i BLIKIEM na telefon, które pozwalają na utrzymanie parafii, a zarazem są znakiem Waszej hojności, odpowiedzialności i zaufania. Serdeczne dzięki!

1. Bardzo prosimy o konsultowanie strony parafii: pl. Umieszczamy tam aktualności dotyczące działania parafii w czasie epidemii.

1. Słowo życzeń dla wiernych…