Niedziela 30 września 2018

1. Dzisiaj o godz. 17.15 nabożeństwo do św. Michała.

1. Obchodzimy święto parafialne. Na dziedzińcu kościoła od godz. 9.45 do 14.30 będą przygotowane atrakcje i gorący poczęstunek. Akcja Katolicka zaprasza na konkurs biblijny.

1. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie, poprowadzenie i udział we wczorajszej Ósmej Nocy Świadectw.

1. W środę 3 października o godz. 19.00 w holu katechetycznym spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania. Nowy cykl przygotowania do Bierzmowania rozpoczniemy w połowie października.

1. W środę o 19.00 na plebanii próba chóru. Zapraszamy chętnych do wspólnego śpiewania.

1. Nowy cykl konferencji ks. proboszcza rozpocznie się w środę 3 października o 19.40. Tematem roku będzie: „Żywe słowo, żywy znak, żywa wiara”.

1. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź na wszystkich Mszach Świętych, a wieczorem od godz. 17.30 do 20.00.

1. W sobotę o 9.00 Msza Święta za zmarłych członków Żywego Różańca, a po niej nabożeństwo fatimskie. W niedzielę o 7.00 Msza Święta za żyjących członków i za ich rodziny, po Mszy spotkanie.

1. Młodych ludzi zapraszamy na wydarzenie ewangelizacyjne „Stadion Młodych” w sobotę 6 października o 12.00 na Stadionie Narodowym. Szczegóły na plakatach i w Internecie.

1. (Oprócz godz. 7.00 i Mszy wieczornych): Zaraz po tej Mszy św. zapraszamy na krótki koncert śpiewaczek Barbary Hubskiej i Ireny Kotwickiej z Białorusi.