Niedziela 16 grudnia 2018

1. O 17.15 koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. W dni powszednie Adwentu o 6.30 odprawiamy Roraty, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła.

1. Rekolekcje Adwentowe potrwają do środy. Ks. Andrzej Persidok będzie głosił konferencje dzisiaj na wszystkich Mszach św., a od jutra do środy na Mszach o 9.00, 18.00 i 19.30.

1. Na czas rekolekcji i Świąt Bożego Narodzenia przerywamy wizytę duszpasterską. Wznowimy ją zaraz po Nowym Roku, w środę 2 stycznia.

1. W środę nie będzie konferencji proboszcza.

1. Na świąteczne wizyty do chorych pójdziemy w czwartek i piątek 20 i 21 grudnia przed południem. Prosimy o zgłaszanie adresów chorych w zakrystii i w kancelarii.

1. W sobotę 22 grudnia o 10.00 zapraszamy do holu katechetycznego na spotkanie wigilijne dla osób samotnych. Będzie łamanie się opłatkiem, świąteczny poczęstunek i śpiewanie kolęd. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zapisy osób, które chcą wziąć udział w tym spotkaniu. Zapisujemy także chętnych do pomocy w jego przygotowaniu

1. Kawiarenka parafialna będzie czynna do niedzieli 23 grudnia. Od wigilii Bożego Narodzenia do Nowego Roku będzie nieczynna. Przy kawiarence parafialnej prowadzimy sprzedaż choinek.

1. Opłatki i świece Caritas można otrzymać w zakrystii, kancelarii i w kawiarence. (Od 9.45) Zapraszamy też na kiermasz świąteczny w przedsionku kościoła.

1. Przy wyjściu z kościoła miesięczna składka na fundusz organowy.