Niedziela Wielkanocna 21/04/2019

1. Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Triduum Paschalnego składamy serdeczne podziękowania. Szczególnie gorąco dziękujemy za dopracowane dekoracje, oprawę muzyczną i liturgiczną oraz za żmudne codzienne przygotowania w zakrystii.

1. Chór parafialny zaprasza do dołączenia się do zespołu. Najbliższa próba odbędzie się w środę 8 maja o 19.00 na plebanii.

1. Dziś (ani jutro) po południu nie będzie nabożeństwa. Msze św. wieczorne według porządku niedzielnego, czyli o 18.00 i o 20.00.

1. W poniedziałek wielkanocny Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. Tacę przeznaczymy na uczelnie katolickie.

1. We wtorek o 19.30 grupa charyzmatyczna zaprasza na Drogę Światła. Jest to nabożeństwo, w którym rozważamy kolejne wydarzenia po zmartwychwstaniu Jezusa i pogłębiamy naszą wiarę w Zmartwychwstałego Pana.

1. W najbliższą środę w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza o sensie wiary w zmartwychwstałego Jezusa.

1. Przez cały tydzień obchodzimy Oktawę Wielkanocy jako jedno ośmiodniowe święto, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.