Niedziela Wielkanocna 17/04/2022

1. Dziś nie będzie nabożeństwa o g. 17:15. W jutrzejszy poniedziałek porządek niedzielny, bez nabożeństwa o 17:15. Poniedziałkowa taca – na uczelnie katolickie.

1. Przez całą Oktawę Wielkanocną odmawiamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia: Dziś i jutro o g. 19:00, a przez następne dni o g. 18:30.

1. We wtorek o 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na Drogę Światła.

1. W środę nie będzie konferencji ks. proboszcza.

1. W czwartek o g. 18:30 w sali św. Kazimierza spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. Przygotowujemy się do ponownego otwarcia kawiarenki. Będzie to lodziarnia pod nazwą „Skrawek Nieba”. Lody będą produkowane na miejscu. Będzie także dział książkowy z nowościami wydawniczymi. Otwarcie nastąpi w pierwszych dniach maja.

1. Serdeczne podziękowania za ciężką pracę tych, którzy włączyli się w przygotowania do Triduum Paschalnego, oraz za gorliwą modlitwę uczestników uroczystości. Życzenia świąteczne…