Niedziela 9/04/2023

1. Dziś nie będzie nabożeństwa o g. 17:15. W jutrzejszy poniedziałek porządek niedzielny, bez nabożeństwa o 17:15. Poniedziałkowa taca – na uczelnie katolickie.

1. Przez całą Oktawę Wielkanocną odmawiamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia: Dziś i jutro o g. 19:00, a przez następne dni o g. 18:30.

1. W środę o g. 19:45 konferencja ks. proboszcza: Wiara uczniów w zmartwychwstałego Pana. Transmisja na Youtube.

1. W Oktawie Wielkiej Nocy nie ma postu piątkowego.

1. W Niedzielę Miłosierdzia 16 kwietnia w ramach wieczornej Adoracji odprawimy Drogę Światła, czyli nabożeństwo z rozważaniami spotkań uczniów ze zmartwychwstałym Jezusem. Początek o g. 19:00.

1. Kończymy przygotowania do zakupu nowego ekranu do wyświetlania tekstów pieśni w kościele. Ze względu na koszt instalacji (ponad 30 tys. zł) prosimy o składkę do puszek w najbliższą niedzielę 16 kwietnia.

1. Serdeczne podziękowania za udział w przygotowaniach do Triduum Paschalnego, oraz za gorliwą modlitwę uczestników uroczystości. Życzenia świąteczne…