Niedziela 8/12/2019

1. Dzisiaj o godz. 17.15 Różaniec.

1. W dni powszednie o 6.30 odprawiamy Roraty, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła.

1. Program kolędy na najbliższy tydzień:

Poniedziałek 9 grudnia: Różana (w granicach naszej parafii)

Wtorek 10 grudnia: Bałuckiego od 18 do 35

Środa 11 grudnia: Wiśniowa (domy należące do naszej parafii)

Czwartek 12 grudnia: Dąbrowskiego nry parzyste i Kazimierzowska od 25 do 36

Piątek 13 grudnia: Dąbrowskiego nry nieparzyste

Kolędę rozpoczynamy w dni robocze o g. 16.30, a kończymy ok. g. 20.30.

Podczas kolędy prosimy o ofiary na konieczne prace remontowe kościoła i dzwonnicy.

1. W środę 11 grudnia o godz. 17.00 w Collegium Bobolanum przy Rakowieckiej 61 odbędzie się wykład dr Dariusza Karłowicza na temat: „Dionizos i polis. Czy pokój między Bogiem i państwem jest możliwy?”

1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza: Czy bez osobistego nawrócenia można czekać na Zbawiciela?

1. W najbliższą niedzielę 15 grudnia rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je o. Michał Dragan, benedyktyn z klasztoru w Biskupowie.

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbieramy składkę na Mokotowskie Hospicjum św. Krzyża. (prezentacja)