Niedziela 8/05/2022

1. Dzisiaj o g. 17:15 Nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa zaczynają się o g. 18:30.

1. Od poniedziałku do piątku trwa Biały Tydzień dzieci, które wczoraj przyjęły I Komunię św. W kolejne dni po Mszy św. o 18:00 dzieci będą otrzymywały pamiątki związane z tą uroczystością.

1. W poniedziałek 9 maja o g. 19:30 w dolnym kościele zapraszamy na spotkanie posynodalne na temat: Co mamy do zrobienia w parafii? Spotkanie otwarte dla wszystkich parafian pragnących ożywienia naszej wspólnoty.

1. We wtorek o 19:00 w dolnym kościele spotkanie dla osób, które podjęły codzienną lekturę Pisma św. O g. 19:30 konferencja biblijna x. prof. Krzysztofa Siwka, z transmisją przez Internet.

1. W środę konferencja ks. proboszcza: Jak wierzyć w zmartwychwstanie w obliczu wojny? Początek transmisji o g. 17:15.

1. W czwartek o g. 19:00 w sali św. Kazimierza spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. W czwartek i piątek o g. 17:00 w górnym kościele odbędą się próby przed I Komunią św. dzieci ze szkoły społecznej. W piątek zaraz po próbie dzieci zejdą do dolnego kościoła na I spowiedź.

1. W najbliższą sobotę 14 maja odbędą się dwie uroczystości I Komunii św. – dla dzieci ze szkoły Przymierza Rodzin o g. 11:00, a dla Szkoły społecznej o g. 12:30.

1. W naszej parafii powstaje wspólnota dla mężczyzn. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w poniedziałek 16 maja o g. 19:00 w dolnym kościele. Więcej informacji u ks. Bartosza Jankowskiego.

1. W sobotę 21 maja w godz. 9:00-18:00 organizujemy autokarowy wyjazd do Niepokalanowa i Szymanowa. Koszt transportu i posiłku na miejscu to 45 zł (dla dzieci – zniżka). Zapisy w zakrystii. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na fundusz remontowy.