Niedziela 7/04/2024

1. Dziś o g. 17:15 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. O g. 19:00 podczas Adoracji odprawimy Drogę Światła z rozważaniami o spotkaniach Jezusa zmartwychwstałego z uczniami.

1. Jutro przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Porządek Mszy św. powszedni. Na Mszy św. o g. 18:00 wystąpi Zespół Wokalny Wydziału Muzyki Kościelnej Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina i wykona Missę Brevis Charlesa Gounoda. Święto Zwiastowania jest dobrą okazją do podjęcia duchowej adopcji dzieci poczętych.

1. Jutro o g. 19:45 na plebanii spotkanie wspólnoty młodzieżowej „Sykomory”.

1. W środę o g. 19:00 na plebanii próba chóru. Wszystkich chętnych zapraszamy do dołączenia się do zespołu.

1. W sobotę 13 kwietnia o g. 10:00 w dolnym kościele dzień skupienia dla rodziców przed I Komunią św. dzieci ze szkoły Przymierza Rodzin i Szkoły Społecznej Jigoro Kano.

1. (Na Mszach św. od 9:00 do 13:00) – prezentacja biura pielgrzymkowego.