Niedziela 5/02/2023

1. Dziś o 17:15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.

1. W poniedziałek o godz. 19:45 na plebanii spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

1. We wtorek o g. 19:30 w dolnym kościele modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

1. W środę o godz. 19:45 konferencja ks. proboszcza: Sakrament Chrztu św.: usynowienie. Transmisja na YouTube.

1. W czwartek 9 lutego o g. 18:30 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. W sobotę 11 lutego (światowy dzień chorych) o g. 11:00 odprawimy Mszę św. z udzieleniem Namaszczenia Chorych. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

1. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie. Przed każdą wizytą kontaktujemy się telefonicznie lub mailem, żeby potwierdzić termin odwiedzin. Bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na kontakt z naszej strony. Kolęda potrwa jeszcze ok. 2 tygodni.