Niedziela 5/01/2020

1. Na parafialne kolędowanie zapraszamy dzisiaj o godz. 16.00 do holu katechetycznego.

1. O 17.15 w górnym kościele Nieszpory z procesją Eucharystyczną.

1. W jutrzejszy poniedziałek 6 stycznia obchodzimy święto Objawienia Pańskiego, czyli 3 Króli. Msze święte według porządku niedzielnego, na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła.

1. Styczniowe wypominki będziemy czytać w drugi poniedziałek miesiąca czyli 13 stycznia o godz. 17.30.

1. We wtorek 7 stycznia Msza św. o godz. 19.00 będzie odprawiona w kaplicy Matki Bożej i animowana przez wspólnotę charyzmatyczną. Po Mszy św. okazja do modlitwy wstawienniczej.

1. W środę 8 stycznia wznawiamy konferencje księdza proboszcza. Środowa konferencja rozpocznie się o godz. 19.45 w sali na plebanii.

1. W sobotę 11 stycznia gościem specjalnym wspólnoty Viatores będzie Tomasza Potrzebowska CSC (ze zgromadzenia ss. Katarzynek) – współorganizatorka wielu rekolekcji i spotkań charyzmatycznych (m.in. „Jezus na stadionie”), należąca do zgromadzenia sióstr katarzynek. Aby dowiedzieć się więcej na jej temat, warto kliknąć tutaj:

(NB. w ogłoszeniach niedzielnych podałem omyłkowo, że  siostra Tomasza jest głównym świadkiem cudu eucharystycznego w Sokółce. Przepraszam za ten błąd – xjk.)

Siostra Tomasza będzie obecna na Mszy św. w dolnym kościele o godz. 17.00 i powie świadectwo. Zapraszamy.

1. Wizyta duszpasterska odbędzie się w tym tygodniu według następującego porządku:

Wtorek, 7 stycznia: Racławicka od 1 do 8

Środa, 8 stycznia: Racławicka od 12 do 25

Czwartek, 9 stycznia: Racławicka od 27 do 29

Piątek, 10 stycznia: Racławicka od 29A do 33

Sobota, 11 stycznia: Racławicka od 33A do 35 oraz Olkuska, Drużynowa, Piłkarska, Bałuckiego od 3 do 12, Szczekocińska, Dożynkowa, Tenisowa i Kazimierzowska od 3 do 19.

Kolęda trwa w dni robocze od 16.30 do 20.30, a w soboty od 11.00 do 15.00.

Podczas kolędy prosimy o ofiary na prace remontowe kościoła.