Niedziela 4 listopada 2018

1. Dzisiaj o 17.15 nieszpory z procesją eucharystyczną.

1. Jutro pierwszy poniedziałek listopada. O godz. 17.30 wypominki, a o 18.00 Msza św. wypominkowa.

1. W najbliższą środę o 19.40 w sali św. Józefa konferencja ks. proboszcza: etyczny wymiar języka.

1. W czwartek o 18.30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. Po krótkiej przerwie kawiarenka parafialna „Sielsko-Anielsko” jest na nowo otwarta. Zapraszamy dzisiaj od 10.00 do 19.00.

1. Gorąco zachęcamy, aby 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości przy zapalonej Świecy Niepodległości podziękować Bogu za wolną Ojczyznę i prosić o dalszą opiekę. Świeca Niepodległości została ofiarowana polskim kardynałom przez papieża Piusa IX w 1867 roku z życzeniem, aby przywieźli ją do Warszawy dopiero po odzyskaniu niepodległości. W 1920 roku świeca trafiła do kraju. Miniatury Świecy Niepodległości można nabyć przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Dochód przeznaczamy na dokończenie budowy Świątyniu Opatrzności Bożej.

1. W dniu Święta Niepodlegości zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w holu katechetycznym o 19.00.

1. W sobotę 17 listopada o 16.00 odbędzie się w naszym kościele koncert zespołu „Mazowsze” z okazji 100-lecia niepodległości. Serdecznie zapraszamy.

1. Przy wyjściu zbieramy miesięczną składkę na remont fasady kościoła.