Niedziela 4/07/2021

1. Dziś o 17:15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.

1. Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy św. w dzień powszedni: rano o 7:00 i 8:00, a wieczorem o 18:00 i 19:00. Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu : od 16.00 do 18.00. Porządek niedzielny pozostaje bez zmian.

1. Za pośrednictwem strony internetowej można zamawiać intencje mszalne. Zamawianie intencji w kancelarii i zakrystii jest możliwe jak dotąd.

1. Zawiadamiamy, że Centrum św. Hildegardy nie będzie prowadziło naszej kawiarenki. Powodem tej decyzji są liczne uwagi parafian dotyczące dwuznacznego charakteru sprzedawanych produktów (nie było jasne, czy są żywnością czy lekami), a także sposobem ich reklamowania (tak jakby leczyły z bardzo poważnych chorób). Bardzo nam zależy, żeby kawiarenka była miejscem przyjaznym dla wszystkich parafian i wolnym od wszelkich niejasności.

1. Bardzo dziękujemy za składkę na rzecz katolickiej parafii i szkoły św. Jana Chrzciciela na przedmieściach Bejrutu (Liban). Szkoła Przymierza Rodzin zebrała 5500 zł, a nasza parafia 9500 zł. Razem to równowartość ok. 4000$. Tę sumę przekażemy w bieżącym tygodniu bezpośrednio do parafii w Bejrucie.