Niedziela 4/06/2023

1. Nabożeństwa czerwcowe: w dni powsz. o g. 18:30, a w niedziele o g. 17:15.

1. W poniedziałek o g. 19:30 w dolnym kościele spotkanie wspólnoty mężczyzn, a o g. 19:45 na plebanii – spotkanie wspólnoty młodzieżowej.

1. We wtorek o g. 19:30 modlitwa wstawiennicza wspólnoty charyzmatycznej.

1. W środę o godz. 19:00 na plebanii próba chóru, a o godz. 19:45 konferencja ks. proboszcza: Ciało Chrystusa: eucharystyczne i mistyczne (z transmisją na Youtube). Msza św. w środę o g. 19:00 będzie z formularza święta Bożego Ciała.

1. W uroczystość Bożego Ciała porządek Mszy św. niedzielny. O g. 16:00 Msza św., a po niej procesja. Również zaraz po procesji, ok. g. 18:15, odprawimy Mszę św.

1. Podczas procesji będziemy nieśli sztandary, feretrony, baldachim i głośniki. Prosimy chętnych mężczyzn, żeby przed Mszą św. o g. 16:00 zgłosili w zakrystii gotowość pomocy.

1. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do sypania na procesji Bożego Ciała. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Dzieci pierwszokomunijne – w uroczystych strojach.

1. W oktawie Bożego Ciała na zakończenie nabożeństwa czerwcowego wychodzimy na dziedziniec kościoła z procesją eucharystyczną.

1. W niedzielę 11 czerwca o g. 13:00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Mateusz Nerlo, który w naszej parafii odbywał praktyki duszpasterskie. Zapraszamy.

1. Z okazji Dnia Dziękczynienia przy wyjściu z kościoła prosimy o składkę na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.