Niedziela 31/01/2021

1. Dziś o 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. Serdecznie dziękujemy parafianom i sympatykom parafii, którzy odpowiedzieli na zaproszenie na dodatkowe Msze św. zastępujące wizytę duszpasterską. Mogliśmy się wspólnie pomodlić i spotkać na krótką rozmowę. Dziękujemy także za ofiary, nieraz bardzo hojne. Składka przyniosła ok. 1/5 sumy, którą zwykle zbieramy podczas kolędy.
  3. W poniedziałek 1 lutego o godz. 17:00 w kancelarii dyżur porad prawnych p. Michała Wodzickiego.
  4. We wtorek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z błogosławieństwem gromnic – według porządku powszedniego, z dodatkową Mszą św. o godz. 17:00.
  5. We wtorek po Mszy św. o godz. 19:00 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą.
  6. We wtorek 2 lutego kancelaria będzie nieczynna. Będzie natomiast otwarta w poniedziałek 1 lutego w godz. 17:00-18:00.
  7. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza. Na żywo na parafialnym kanale YouTube z możliwością późniejszego odsłuchania.
  8. W czwartek o 18:30 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  9. W I piątek miesiąca spowiedź na każdej Mszy św., a wieczorem od g. 17:30.
  10. W sobotę 6 lutego o 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.
  11. W niedzielę 7 lutego o godz. 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Sławomirem.
  12. W ostatnią sobotę przed Popielcem, 13 lutego o godz. 11:00 zapraszamy Mszę św. z okazji światowego dnia chorych.
  13. Dziękujemy za ofiary Blikiem na telefon albo przelewem na konto parafii, to nieocenione wsparcie podczas epidemii.