Niedziela 30/05/2021

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o 17.15, a w dni powszednie o 18.30. W Boże Ciało litanię odśpiewamy po Mszy św. o g. 16:00.

1. We wtorek 1 czerwca o 19:30 wspólnota charyzmatyczna zaprasza na modlitwę wstawienniczą.

1. W najbliższą środę o g. 19:40 konferencja ks. proboszcza transmitowana w Internecie. Temat : Co to jest epikleza?

1. Msza św. o godz. 19:00 w środę wieczorem będzie już odprawiona według formularza Bożego Ciała.

1. W Boże Ciało odprawimy Msze św. według porządku niedzielnego, z tym że o godz. 16:00 odprawimy główną Mszę św. pod przewodnictwem Sebastiana Zygmunta, który w ostatnią sobotę przyjął święcenia kapłańskie. Podobnie jak w zeszłym roku, po każdej Mszy św. odbędzie się krótka procesja eucharystyczna zakończona modlitwą przed kościołem oraz uroczystym błogosławieństwem.

1. Również podczas Oktawy Bożego Ciała, nabożeństwa czerwcowe będziemy kończyć procesją eucharystyczną. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do sypania podczas święta Bożego Ciała i w ciągu oktawy.

1. W I piątek czerwca spowiedź na każdej Mszy św. (oprócz 6:30), a wieczorem od g. 17:30.

1. W sobotę 5 czerwca o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie.

1. W niedzielę 6 czerwca o 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie z opiekunem ks. Sławomirem.

1. Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi obchodzą 100-lecie obecności w Polsce. Dziękujemy im za życzliwy udział w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

1. Integracyjna szkoła podstawowa im. Achillesa Ratti prosi dziś o wsparcie przy wyjściu z kościoła: krótka prezentacja…
  2. W piątek 4/06/2021 o g. 18:00 p. Michał Wodzicki zaprasza do kancelarii na dyżur porad prawnych.