Niedziela 30/04/2023

1. Dziś o g. 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. W poniedziałek 1 maja porządek Mszy św. powszedni. Od poniedziałku zaczynamy nabożeństwa majowe: w dni powszednie o g. 18:30, a w niedziele o g. 17:15.

1. We wtorek 2 maja kancelaria parafialna będzie czynna jak zwykle. Nie będzie modlitwy wstawienniczej wspólnoty charyzmatycznej.

1. W środę 3 maja uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w dzień powszedni z dodatkową Mszą św. o g. 12:00 w intencji Ojczyzny.

1. W środę o g. 19:45 konferencja ks. proboszcza: Modlitwa maryjna. Transmisja na Youtube.

1. Przypominamy o Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartki od g. 16:00 do 18:00; o g. 17:00 odmawiamy różaniec.

1. W czwartek o g. 19:00 w sali św. Józefa spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. W I piątek maja spowiedź na każdej Mszy św. oprócz g. 6:30, a wieczorem od g. 17:30.

1. W I sobotę maja Msza św. o g. 9:00 Msza św. za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 7 maja o g. 7:00 Msza św. za żyjących członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie.

1. W Gościu Niedzielnym, z okazji 150-lecia urodzin i 100-lecia beatyfikacji św. Teresy od Dzieciątka Jezus, znajdziemy artykuły ukazujące fenomen tej wielkiej świętej, która pokazuje nam „małą drogę” zaufania do Jezusa.

1. Trwają prace przy remoncie fasady. Część fasady osłonięta rusztowaniem ma zostać ukończona do wakacji. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na ten cel.