Niedziela 3/11/2019

1. Dzisiaj o godz. 17.15 nieszpory z procesją eucharystyczną.

1. Jutro o 17.30 wypominki.

1. We wtorek Msza św. o godz. 19.00 zostanie odprawiona w kaplicy Matki Bożej i będzie animowana przez wspólnotę charyzmatyczną „Światło”. Po Mszy św. okazja do modlitwy wstawienniczej.

1. W środę o godz. 18.30 nabożeństwo do św. Józefa. W kolejne pierwsze środy miesiąca będziemy się modlić do patrona rodzin.

1. W środę o 19.40 w sali św. Józefa kolejna konferencja ks. proboszcza na temat: kuszenie Adama i Ewy.

1. W czwartek o godz. 18.30 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

1. W sobotę 9 listopada pojedziemy na cmentarze powązkowski i służewski do grobów księży, którzy pracowali w naszej parafii. Zbiórka o godz. 9.30 przed kościołem.

1. W niedzielę 10 listopada o godz. 19.00 w dolnym kościele naszym gościem będzie Jean-Marie Elie Setbon (wym. Żan-Mari-Eli-Setbą), ortodoksyjny rabin, który przyjął chrzest i został katolikiem.

1. W dniach 15 i 16 listopada zapraszamy na Parafialny Dzień Skupienia pod nazwą Rekolekcje trzech głębi.

Prowadzenie: ksiądz proboszcz.

Program:

• Piątek : 19.00 Msza św.; 19.30 spotkanie w dolnym kościele – Jak przełamać rutynę w spowiedzi? Następnie okazja do spokojnej spowiedzi w wyciszonym holu katechetycznym
  • Sobota 10.00 – 12.00 : Spotkanie w dolnym kościele Chrzest w imię Trójcy św. i wiara w Trójcę św.: Co to znaczy dla chrześcijanina? Konferencja, czytanie słowa Bożego, dzielenie w grupach, modlitwa
  • Sobota 17.30 – 20.00 Spotkanie w dolnym kościele: Jak ożywić Mszę św. i Komunię św.? Konferencja, praca w grupach jako przygotowanie do Eucharystii, Msza św. o godz. 19.00.

1. Na ekrany kin wchodzi film „Nieplanowane” na temat obrony życia dzieci nienarodzonych. Zachęcamy do obejrzenia.

1. Przez najbliższe tygodnie kawiarenka parafialna będzie czynna tylko w soboty i niedziele.

1. Na stoliku z prasą wyłożone są ostatnie numery prasy katolickiej. Z powodu podniesienia ceny tygodników prosimy o ofiarę w wysokości 6 zł/egz.