Niedziela 3/09/2023

1. Dziś o g. 17:15 Nieszpory z procesją eucharystyczną.

1. Od 1 września posługuje w naszej parafii nowa zakrystianka, Bogumiła FMM. Serdecznie witamy i życzymy dobrego przyjęcia ze strony duszpasterzy i wiernych.

1. Posługę wikarego rozpoczyna Mikołaj Derentowicz, który będzie także studiował na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Dziś witamy go oficjalnie na Mszy św. o g. 12:00.

1. Jutro o g. 17:30 Wypominki, a o 18:00 Msza św. wypominkowa.

1. Wspólnota charyzmatyczna zaprasza na Mszę św. inaugurującą nowy rok duszpasterski we wtorek o g. 19:15 w dolnym kościele. Po Mszy św. okazja do modlitwy wstawienniczej.

1. Akcja Katolicka będzie miała pierwsze spotkanie po wakacjach w czwartek 7 września o g. 18:30 w sali św. Józefa.

1. Wspólnota Viatores zaprasza na Mszę św. w sobotę 9 września o g. 17:00 w dolnym kościele. Po Mszy św. Adoracja i modlitwa wstawiennicza.

1. W niedzielę 10 września w Markowej na Podkarpaciu odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów. Niech ofiara ich życia przynosi obfite owoce pojednania i pokoju w dzisiejszym świecie!

1. Dziękujemy za ofiary na remont fasady. Zebraliśmy 6000 zł. Z powodu przyspieszenia prac remontowych poprosimy o miesięczną składkę już w drugą niedzielę września, czyli za tydzień.