Niedziela 3/07/2022

1. Dziś o g. 17:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Nieszpory odprawimy wyjątkowo w II Niedzielę miesiąca, 10 lipca.

1. Dziś o g. 18:00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Szymon Migalski, który od końca sierpnia będzie wikariuszem w naszej parafii – na miejsce ks. Marka Nowakowskiego.

1. Jutro o g. 17:30 Wypominki, a o g. 18:00 Msza św. wypominkowa.

1. Podczas wakacji nie będzie modlitwy wstawienniczej prowadzonej przez wspólnotę charyzmatyczną. Również wykłady biblijne wznowimy po wakacjach.

1. W niedzielę 10 lipca o godz. 10:30 Msza św. w intencji żyjących członków Żywego Różańca i ich rodzin.

1. Na rzecz katolickiej parafii i szkoły św. Jana Chrzciciela w Bejrucie zebraliśmy (wraz ze składką szkoły przymierza Rodzin) równowartość 3000 $. Tę sumę przekazaliśmy już do Libanu. Ks. Paul Nahed bardzo dziękuje za wsparcie, bo pozwoliło ono na sfinansowanie kolonii dla grupy dzieci z parafii. Kilka zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.